Вуличні LED екрани

Illustration

В умовах високої конкуренції та необхідності виділитися на ринку, особливу популярність серед рекламних носіїв завоювали світлодіодні екрани.
У чому ж причина такої популярності?
Результати маркетингових досліджень свідчать про те, що динамічно змінювана картинка привертає увагу в 4 рази частіше, ніж статичне зображення. На відміну від інших рекламоносіїв, таких як білборди, банери або сітілайти, світлодіодні екрани, завдяки своїй яскравості та динаміці зміни зображення, добре помітні як в денний, так і в нічний час доби.

Яскравість вуличного екрана складає понад 6000 КД на кв. м, що можна порівняти з яскравістю сонячного світла.
У порівнянні з екранами для приміщень, вуличні екрани виробництва FIREFLY мають в 3 рази більшу яскравість та екстремальну витривалість. Екрани не бояться ні дощів, ні снігопадів, маючи герметичність конструкції та вологозахист IP-65.
Зовсім недавно світлодіодна реклама використовувалася виключно для автомагістралей, аеропортів і стадіонів. З розвитком технологій LED екрани стали доступні кожному виду бізнесу.

Illustration
Illustration

Світлодіодні дисплеї підтримують формати:DOC, DOCX, XLSX, XLS, PPT, PPTX, BMP, GIF, JPG, PNG, PBM, PGM, PPM, XPM, XBM, AVI, WMI, MP4, 3GP, ASF, MPG, FLV, F4V, MKV, MOV, DAT, VOB, TRP, TS, WEBM.Використовуючи відеопроцесор, ви можете транслювати відео в реальному часі.
Для чого?
Спортивні фанати оцінять можливість перегляду матчів на великому екрані!

Основна перевага LED екранів в тому, що вони допомагають бізнесу донести свої ідеї до нових людей, тим самим розширюючи клієнтську базу. За допомогою яскравих, барвистих відеороликів ви зможете виділити свій продукт або послугу.
Навіщо?
Більше уваги, вище впізнаваність бренду і відповідно, більше потенційних клієнтів!

Illustration