Повнокольорові табло валют

Illustration

Повнокольоровий електронний світлодіодний дисплей (або табло обміну валют) є невіддільною частиною будь-якого сучасного банківського відділення і пункту обміну валют.
Крім основної функції - демонстрації курсів конвертації іноземних валют, табло одночасно є відмінним інструментом для реклами додаткових послуг завдяки можливості відтворення фото / відеоконтенту.Даний тип табло є найбільш відповідним вибором для більшості пунктів обміну валют, які працюють в торгових центрах, супермаркетах, на автозаправних станціях.

На відміну від монохромних світлодіодних табло, що складаються зі світлодіодних модулів тільки певного кольору, повнокольорові табло дозволяють, не обмежуючи себе розмірами світлодіодних модулів, відображати кольорову інформацію, анімовані прапори країн, фото / відео фон і рекламні ролики з переліком додаткових фінансових послуг.
Повнокольорові табло валют, в залежності від поставлених завдань (обмежень за розміром табло і бажаної кількості валют), бувають різної роздільної здатності (кількості світлодіодів на 1 кв. см). Наприклад, Р10 - 1 світлодіод на 1 кв. см, Р5 - 4 світлодіоди на кв. см.Чим вище роздільна здатність, тобто більше світлодіодів, тим менше може бути габаритний розмір самого табло без втрати інформативності.

Illustration
Illustration

За типом виконання табло обміну валют бувають двох видів: для вуличного застосування або використання всередині приміщень.Вуличні повнокольорові табло мають вологозахищений корпус і світлодіодні модулі підвищеної яскравості.
При розміщенні табло обміну валют у вітрині, необхідно вибирати табло з вуличними світлодіодними модулями через їх підвищену яскравість.Повнокольорові світлодіодні табло крім відображення актуальних курсів обміну валют здатні виконувати рекламні функції. 
Динаміка відеороликів, висока яскравість, насичені кольори та широкий кут огляду світлодіодів в 160 градусів, гарантовано привернуть увагу потенційних клієнтів і виділять вас на тлі конкурентів.

Зміна курсів валют на табло здійснюється за допомогою персонального комп'ютера. Підключення комп'ютера до табло здійснюється через вбудований WI-FI модуль або через підключений LAN кабель.
З кожним табло обміну валют поставляється зручне програмне забезпечення, що дозволяє змінювати курси та налаштування табло безпосередньо з робочого місця оператора.

У стандартній комплектації табло виготовляється з якісного пластикового профілю товщиною 90 мм з внутрішнім оцинкованим каркасом. У виконанні SLIM корпус табло виробляється з алюмінієвого композиту товщиною 58 мм з каркасом з алюмінію та оцинкованої сталі.
Всі повнокольорові світлодіодні модулі мають магнітну систему кріплення, що дозволяє здійснювати сервісне і гарантійне обслуговування табло без демонтажу.

Illustration