Повнокольорові LED вивіски

Illustration

Повнокольорові LED вивіски (медіавивіски, відеовивіски, різнокольорові рухомі рядки) - найсучасніший засіб комунікації з клієнтом.Мають абсолютні переваги в порівнянні з усіма чинними стандартними видами зовнішньої реклами.
На відміну від звичайних однокольорових (монохромних) рухомих рядків, в яких використовуються світлодіоди тільки одного кольору (білого, червоного, зеленого, жовтого або синього), в багатокольорових вивісках використовуються світлодіоди SMD 3 в 1 (RGB: червоний-зелений-синій). Поєднання цих кольорів дає можливість демонструвати інформацію в різних кольорах і відтінках, відображати фотографії, відеоролики, транслювати потокове відео.

Фактично це великий легко і зручно керований вуличний телевізор потрібного вам розміру, що працює в будь-яку погоду і відображає все те, що б ви хотіли показати своїм клієнтам.
Повнокольорові світлодіодні вивіски відрізняються параметрами по розді́льній здатності, функціоналом по управлінню і способу передачі інформації.
Для того щоб зрозуміти, що вам більше підійде, необхідно визначитися з кількома параметрами:- відстань, з якої інформація на вашій вивісці повинна сприйматися;- зображення, що транслюється на вашій світлодіодній вивісці (чим більше деталізоване, тим менше крок пікселя повинен бути у вивіски).

Illustration
Illustration

Якщо вам не потрібно відтворювати фото і відеоролики, то можна вибрати стандартну повнокольорову світлодіодну вивіску Р10 RGB без відеоконтролера.
Вивіска складається з RGB (повнокольорових) світлодіодних модулів розміром 32х16 см, обладнана контролером WI-FI, виготовлена ​​з якісного профілю з висотою стінки всього 1,5 см і глибиною 9 см. Модулі кріпляться до каркаса з оцинкованої сталі за допомогою магнітної системи. Стандартні різнокольорові вивіски мають висоту від 16 до 80 см плюс 3 см висоти профілю і довжину, кратну 32 см плюс 3 см ширини профілю. Максимальна довжина вивіски з профілю без стиків 387 см.
Стандартну повнокольорову вивіску можна укомплектувати відеопроцесором.

Всі повнокольорові світлодіодні вивіски FIREFLY комплектуються тільки якісними світлодіодними модулями яскравістю понад 6000 КД / кв. м. При такій яскравості, зображення на вашій світлодіодній вивісці буде добре читатися в яскравий сонячний день. Кут огляду SMD світлодіодів дорівнює 120-160 градусів по горизонталі й вертикалі, що робить вивіску такою, що читається при розміщенні паралельно потоку клієнтів.
Для роботи світлодіодної повнокольорової вивіски не потрібно додаткове обладнання. Файл з інформацією створюється в програмі, яка поставляється в комплекті з вивіскою і записується у вбудовану пам'ять вивіски через WI-FI сигнал, LAN кабель або за допомогою USB флешпам'яті.Гнучкість використання повнокольорових світлодіодних вивісок в тому, що фото, відео, текст, дату, годинник, температуру можна відображати в будь-яких місцях вашої вивіски, розбивши на окремі інформаційні блоки.

Illustration
Illustration

Універсальність вивіски в її автономності. Створивши проєкт в програмі та відправивши файл на вивіску, вона сама включиться / вимкнеться в потрібний час, покаже ролик в потрібний день і годину, при настанні темряви автоматично зменшить яскравість, тим самим зменшивши енергоспоживання.Якщо:- вам потрібна вивіска, яка буде продавати;- вам потрібна вивіска, яка буде працювати 24/7;- ви хочете, заплативши гроші, отримати вивіску, яку не потрібно буде міняти при появі у вас нового товару або послуги;- ви думаєте не тільки про сьогоднішній день, а й про розвиток свого бізнесу.Тоді вам до нас!Ми допоможемо підібрати та виготовимо по ваших параметрах сучасну електронну повнокольорову світлодіодну вивіску, яка стане надійним помічником вашому бізнесу.