Монохромні табло валют

Illustration

Монохромні світлодіодні табло обміну валют призначені для інформуванняклієнтів про поточні курси валют.
Табло складається зі світлодіодних модулів розміром 32*16 см певногокольору (червоного, білого, жовтого, зеленого, синього, виходячи з виборукомплектації), зібраних в єдиному корпусі.З нашого досвіду найбільш яскравими та контрастними є табло обміну валют з білих, червоних і зелених модулів. Розмір табло залежить відкількості зображених валют, розміру шрифту і кількості рядків текстової абоіншої інформації.В залежності від побажань замовника, табло здатні додатково виконуватирекламні функції.

Розмістивши яскраве світлодіодне табло обміну валют на фасаді банківської установи, фінансового відділення, торгового центру або магазину, ви зможете привернути увагу потенційних клієнтів, додавши додаткову інформацію: дату / час, покажчик напрямку руху або температуру / вологість.Виходячи з того, які функції вам необхідні, ми зможемо підібрати різноманітні варіанти рішень.
Управління табло валют здійснюється за допомогою персонального комп'ютера. Передача даних здійснюється за допомогою WI-FI сигналу (табло обладнано модулем WI-FI) або LAN кабелю.

Illustration
Illustration

При управлінні через WI-FI або LAN оператор змінює курси та налаштування табло безпосередньо з комп'ютера.
Якщо використання WI-FI або LAN неможливе, для передачі даних застосовується USB флеш-накопичувач. Оператор зберігає інформацію на флеш-носії, а потім, вставивши його в USB роз'єм табло, змінює інформацію на табло.
Зручне програмне забезпечення табло обміну валют входить в комплект пристрою та успішно поєднується з операційними системами WINDOWS.

Табло в стандартній комплектації виготовлено з високоякісного італійського профілю з внутрішнім каркасом з оцинкованої сталі та світлодіодних модулів підвищеної яскравості 6000 КД на магнітних кріпленнях.
Дана конструкція кріплення модулів є найбільш просунутою, на відміну від кріплення модулів на гвинтах, і дозволяє здійснювати сервісне і гарантійне обслуговування табло без демонтажу.

Всі табло обміну валют мають пило- та вологозахист IP54 і призначені для використання в кліматичних умовах України.

Illustration