LED табло та екрани для АЗС

Illustration

Світлодіодні екрани й табло для АЗС
Світлодіодні табло для автозаправних станцій - відмінний засіб не тільки для показу цін на паливо, а й для реклами будь-яких інших продуктів і послуг. Розташування АЗС уздовж доріг з трафіком дає великий потенціал для транслювання всілякої актуальної інформації на екранах і, таким чином, залучення нових клієнтів.
Використання LED екранів в якості табло для АЗС дає вашій станції явну перевагу над заправними станціями, які використовують сегментні відображення цін на паливо або використовують для цих цілей одноколірні LED панелі. Повнокольорове LED табло на АЗС збільшує привабливість і впізнаваність вашого бренду і привертає увагу потенційних покупців, спонукаючи відвідувати та заправлятися саме на вашій АЗС.
Експлуатація світлодіодних екранів або повноколірних LED табло для АЗС максимально проста.
Оператор АЗС при наявності на робочому місці комп'ютера, може відправити інформацію, яка буде відтворюватися на світлодіодному екрані: ціни на паливо, відео, фотографії або тексти. Функціональність, простота використання світлодіодного табло і швидкість впровадження всієї системи відображення, є основними при виборі світлодіодного екрана в якості табло для АЗС.
Важливим аспектом при виборі LED екранів FIREFLY для АЗС є те, що наше програмне забезпечення дозволяє змінювати інформацію на табло АЗС віддалено, тобто управляти екранами та міняти ціни на табло АЗС можна безпосередньо з офісу. Використання віддаленого управління світлодіодними екранами позитивно оцінюється нашими клієнтами. Якщо у вас мережа АЗС або кілька екранів на одній станції, можна управляти всіма ними з іншого міста для оптимізації фінансових і часових ресурсів.
Електронне табло на АЗС завдяки динамічній зміні інформації, яскравості привертають увагу водіїв транспортних засобів, що проїжджають повз. Ми гарантуємо, що всі люди, які проїжджають поряд з вашої АЗС, побачать інформацію, що транслюється на світлодіодному табло.
Наші світлодіодні екрани автоматично регулюють яскравість, зменшуючи можливі незручності для водіїв у нічний час і збільшуючи яскравість при денному світлі, щоб інформація на табло АЗС була максимально помітна.
FIREFLY виробляє світлодіодні табло для АЗС різних типів і конфігурацій. Ми можемо запропонувати широкий спектр рішень для задоволення ваших потреб. Ви можете вибрати світлодіодні табло з різним кроком пікселей з безлічі доступних варіантів розмірів, які найбільш підійдуть для задач вашої АЗС.