LED екрани в вітрину

Illustration

Отримати додатковий трафік клієнтів і максимально ефективно використовувати площі вітрин вашого магазину, кафе чи ресторану та при цьому не морочитися з дозвільною документацією?
Ідеальний вихід - встановити світлодіодний екран FIREFLY в вітрину.
Перебуваючи на рівні очей клієнта, завдяки своїй яскравості, динаміці та великому обсягу переданої інформації, світлодіодний екран у вітрині гарантовано зацікавить, проінформує і, як підсумок - приверне до вас нових клієнтів.

При виборі світлодіодного екрана в вітрину необхідно враховувати кілька основних параметрів:
1) Відстань до основного потоку клієнтів.
Якщо ваш екран розрахований на залучення уваги потенційних клієнтів, які прямують на автотранспорті по проїжджій частині на відстані 8-10 метрів від вашої вітрини, то вам цілком може підійти екран Р10 з відстанню між світлодіодами 10 мм. Якщо потік ваших потенційних клієнтів проходить уздовж вітрини, то вам необхідний екран з кроком пікселів не менше 5 мм - з оптимальною дистанцією сприйняття від 4 м.

Illustration
Illustration

2) Розмір вітрини (особливо актуально для невеликих вітринних отворів).
Залежно від роздільної здатності, світлодіодні модулі, з яких збираються світлодіодні екрани, розрізняються розмірами (наприклад, P10 і P5 мають розмір 320х160 мм, а P4 256х128 мм), відповідно габаритні розміри екрану будуть кратні цих розмірах.
3) Освітленість.
Якщо ваша вітрина розташована на сонячній стороні вулиці або стекла тоновані, то краще використовувати світлодіодні модулі, призначені для вуличного застосування (при однаковій роздільній здатності, яскравість вуличних модулів у 2-3 рази вище модулів для використання всередині приміщень).

4) Інформація, що  відображається.
Якщо ви плануєте обмежитися тільки текстовими повідомленнями без використання фотографій і відеороликів, то для здешевлення проєкту можна використовувати екрани з великим кроком пікселів, наприклад, Р10. І навпаки, чим більш деталізований контент ви збираєтесь транслювати у вашій вітрині, тим з меншим кроком пікселів потрібно вибирати екран.
Передача інформації з ПК на світлодіодний екран здійснюється через LAN кабель або WI-FI сигнал.

Illustration
Illustration

У виробництві екранів використовуються тільки якісні компоненти. Всі екрани FIREFLY оснащені магнітною системою кріплення світлодіодних модулів, корпус екрану виготовляється з алюмінієвого композитного матеріалу, товщина корпусу від 90 мм в стандартному і до 60 мм у виконанні SLIM. Всі екрани оснащені ефективною системою охолодження. Колір корпусу може бути будь-яким для кращого поєднання з інтер'єром вашого закладу.
Якщо вас цікавить ефективний інструмент збільшення продажів, ідеальний вибір - LED екран FIREFLY в вітрину.
Наша команда досвідчених фахівців допоможе визначитися з вибором і виготовить світлодіодний екран, який оптимально відповідає вашим завданням.