Світлодіодні екрани для стадіонів

Illustration

Світлодіодні екрани для стадіонів
Сучасні універсальні світлодіодні екрани для спортивних заходів пропонують великі можливості для використання в будь-якому виді спорту, як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. LED табло для стадіонів та спортивних залів, крім традиційного використання для показу рахунку між командами, прямого або зворотного відліку часу, можуть транслювати відео онлайн, а також рекламні ролики рекламодавців і спонсорів.
Світлодіодні екрани по периметру стадіону
Світлодіодні екрани по периметру покривають весь периметр спортивного поля і дозволяють транслювати рекламу під час спортивного заходу. Ці світлодіодні дисплеї мають гумовий захист, який підсилює їх стійкість до прямих ударів м'яча і водночас запобігає травми гравців, якщо вони зіткнуться з ними.
Світлодіодні екрани для спортивних залів і арен
Спортивні арени постійно розвиваються і стають не тільки майданчиками для спорту, але і центрами проведення різних концертів, виступів, шоу та інших видів заходів. Спортивні павільйони тепер є багатоцільовими майданчиками для проведення будь-яких масових заходів, таких як ярмарки, концерти, конгреси і т. п. Світлодіодний екран - краще вкладення для цих універсальних місць, тому що їх можна використовувати на будь-якому заході.
Світлодіодні екрани та спортивні табло рахунку
Спортивні екрани для стадіону спроєктовані таким чином, щоб їх було видно з усіх трибун стадіону, а їх яскравість робить їх чудово видимими навіть в яскравий сонячний день. Світлодіодні спортивні екрани мають великі переваги для глядачів, дозволяючи транслювати релевантний мультимедійний контент про те, що відбувається на самому стадіоні, і відтворювати його в збільшеному і детальному масштабі на світлодіодному екрані.