LED екрани в аеропортах, вокзалах і станціях 

Illustration

Світлодіодні екрани в аеропортах, вокзалах і станціях
LED табло в аеропортах, вокзалах і станціях допомагають пасажирам зробити їх поїздку максимально зручною і комфортною.Для пасажирів, які вперше опинились в незнайомому аеропорту чи вокзалі, буває дуже важко зорієнтуватися, де знаходиться вихід на посадку, як знайти камери схову, де отримати багаж або дізнатися потрібну інформацію про рейс.
Інформаційні LED екрани - це зручний і привабливий спосіб повідомити пасажирам коли й куди йти та що робити.
Світлодіодні дисплеї аеропорту або вокзалу забезпечують кілька важливих функцій - від інструкцій для пасажирів по прибуттю і напрямку руху до важливої інформації про напрямки та рейси.
Інформація про прибуття та відбуття рейсів
Мандрівники покладаються на світлодіодні табло розкладу, щоб отримати актуальну інформацію про статус свого рейсу, місце виходу на посадку і часу відправлення.
Інформація про прибуття також важлива для друзів і родичів, що зустрічають.
Світлодіодні табло розкладу часто містять велику кількість текстової інформації, тому важливо використовувати якісні LED дисплеї з високою роздільною здатністю. Актуальність відображення поточної інформації зі швидкою зміною контенту - основна перевага світлодіодних дисплеїв для пасажирів.
Навігація
У більшості аеропортів зона прибуття знаходиться далеко від місця отримання багажу. Електронні табло допомагають направити потоки пасажирів у потрібному напрямку, розвантаживши зону очікування і скоротивши час пошуку пасажирами потрібного об'єкта або послуги на території аеропорту або вокзалу.
Додатковий сервіс і розваги
Через тривалий час стикувань рейсів трапляються затримки, очікування свого рейсу може бути досить довгим. Електронне табло можуть транслювати новини, повідомляти актуальну інформацію про затримки рейсів, рекламувати магазини або ресторани, сервіси та додаткові послуги на території аеропорту або вокзалу.
Реклама
Аеропорти та вокзали часто продають місця для розміщення реклами, а світлодіодні екрани - ідеальний засіб показу рекламної інформації. Використовуючи LED дисплеї ви можете транслювати статичні рекламні оголошення і відеоролики, змінюючи контент за потреби. Електронне табло можуть стати додатковим джерелом доходу від реклами при використанні в приміщеннях з великим пасажиропотоком.
Дізнайтеся більше про наші якісні світлодіодні екрани FIREFLY для аеропортів і вокзалів. Ми можемо допомогти вам розробити зручну систему, яка поліпшить враження мандрівників від відвідування вашого аеропорту або вокзалу і може принести вам додатковий дохід від реклами.