LED екрани для приміщень

Illustration

LED екрани для приміщень виробництва FIREFLY забезпечують чітке і контрастне зображення завдяки використанню високоякісних світлодіодів з поліпшеною передачею кольору.

Відмінне сприйняття картинки досягається шляхом оптимально підібраної роздільної здатності екрану з кроком пікселя від 5 до 2 мм.

Фронтальне кріплення модулів забезпечує легкий доступ і, при необхідності, швидке сервісне обслуговування без додаткових витрат часу та коштів.

Світлодіодні екрани для приміщення FIREFLY підтримують формати:DOC, DOCX, XLSX, XLS, PPT, PPTX, BMP, GIF, JPG, PNG, PBM, PGM, PPM, XPM, XBM, AVI, WMI, MP4, 3GP, ASF, MPG, FLV, F4V, MKV, MOV, DAT, VOB, TRP, TS, WEBM.Екрани FIRIFLY можуть транслювати відео в реальному часі в комплектації з відеопроцесором.
У виробництві екранів використовуються тільки якісні компоненти. Всі екрани FIREFLY оснащені магнітною системою кріплення світлодіодних модулів, корпус екрану виготовляється з алюмінієвого композитного матеріалу, товщина корпусу до 60 мм. Всі екрани оснащені ефективною системою охолодження.
Колір корпусу може бути будь-яким для поєднання з інтер'єром вашого закладу (за замовчуванням колір срібний).

Illustration
Illustration

Якісне зображення світлодіодних екранів дозволяє створювати яскраву візуалізацію контенту, що є ідеальним рішенням для глядацьких залів, приймалень, роздрібних крамниць, диспетчерських і конференц-залів, музеїв, телестудій, аеропортів або вокзалів.
Ми пропонуємо повний спектр послуг: від розробки проєкту до втілення його в життя, а також технічну та консультаційну підтримку, гарантуючи, що ви отримаєте індивідуальне рішення для ваших завдань.
Позначте потреби та ми запропонуємо вам оптимальний варіант.