LED екрани. Ресторани, кафе, бари

Illustration

Світлодіодні екрани. Тенденції розвитку ринку. Факти по галузях.
Ресторани, кафе, бари
1. 74% клієнтів вважають, що їх пріоритетом є зручне для читання меню.
Оскільки інформація на цифровому світлодіодному екрані може бути легко оновлена, меню ніколи не застаріє, і ви можете пограти з розміром шрифту і відображенням, поки не отримаєте оптимальну картинку.
Не варто недооцінювати ці фактори. В магазинах «7-Eleven» в Данії продаж кави зросла на 30%, після того, як вони розмістили меню на їх відеоекранах. Власники кафе у Львові похвалились збільшенням прибутку на 400% після встановлення світлодіодного екрана.
2. 80% дорослих бачили рекламу на відеоекрані в минулому місяці, а 70% згодом зробили незаплановану покупку.
Цифрові екрани можуть зробити ваш ресторан більш привабливим. Мало того, що це допомагає клієнтам швидше справлятися з чергами, це також допомагає їм приймати швидкі та кращі рішення.
3. 29,5% покупців вважають цифрові меню важливими для вибору страви.
Prime Burger, мережа ресторанів швидкого харчування, яка знаходиться в одному з найбільших виставкових центрів Великобританії збільшила продажі на 50%, замінивши статичні меню на цифрові.
Світлодіодні екрани та вивіски для ресторанів, кафе, барів.
Як власник ресторану, кафе або бару ви знаєте, наскільки важливо маркетингове просування для розвитку вашого бізнесу. Реклама в соціальних мережах і в інтернеті - все це дуже важливі джерела залучення відвідувачів, але не варто забувати і про оффлайн рекламу. Найсучаснішим і ефективним способом просування вашого бізнесу можуть стати світлодіодні LED екрани. У цій статті ми детально розповімо, які преімущесва ви отримаєте встановивши світлодіодні екрани в вашому кафе, ресторані або барі.

Переваги світлодіодних екранів і вивісок для кафе, барів, ресторанів:

- просте оновлення меню;

Ви оновлюєте меню ресторану раз на місяць або два і вкладаєте кошти в друк? Тепер ви зможете скоротити ці витрати, при цьому ваше меню завжди буде актуальним. Яким чином? Використовуючи світлодіодні екрани в якості меню вашого закладу. Оновлення цін стане для вас простіше і заощадить ваш час і гроші, ви зможете створювати цікаві щоденні пропозиції для своїх клієнтів, додавати і оновлювати спеціальні меню.

- більше інформації про послуги;

Поряд з меню і його цінами, ви також можете використовувати світлодіодні led табло для відображення відеороликів, фотографій, графіки і тексту. Це може включати детальну інформацію про різноманітність страв, пропозиції про оренду залів для банкетів, доставки їжі додому і т. п.

- утримуйте увагу клієнтів;

Крім демонстрації на екранах страв, меню і цін, реклами послуг, використання світлодіодних вивісок дає ще одну велику перевагу: ви можете тримати своїх клієнтів зайнятими за допомогою відеороликів, новин і повідомлень, пов'язаних з вашим закладом.
Це може бути відео або фотографія співробітника місяця, клієнта місяці, цікавих фактів про ваш бізнес і т. д. Ви також можете залучити своїх клієнтів подробицями про софт для замовлення страв додому, поради по швидкому приготуванню і багато іншого. Все це, що відображається на електронному світлодіодному дисплеї, може тримати ваших клієнтів зайнятими і зацікавленими протягом всього часу, проведеного в вашому кафе, барі чи ресторані.

- просувайте свою унікальність;

Увас відмінна кухня і найкращі в світі офіціанти? Про це знаєте ви і тільки ваші постійні клієнти? Діліться апетитними зображеннями страв і подробицями про бестселери вашого меню на вуличному світлодіодному екрані вашого закладу! Нових (як і старих) клієнтів буде легше переконати прийти і з'їсти ще більше вашої смачної їжі!

- легка зміна меню за часом;

Незалежно від того, який у вас тип закладу, ви напевно знайомі з різними типами клієнтів та відвідувачів. До вас можуть приходити любителі ранкової кави і легкого сніданку, офісні співробітники на бізнес-ланч, любителі гарного обіду, любителі вечірнього фаст-фуду і холодного пива. Це більше схоже на те, як якщо б кожен раз ваш заклад було розраховано на різні типи клієнтів, відповідно вам може знадобитися деякий меню в певний час.
За допомогою світлодіодних екранів тепер ви зможете відображати конкретні страви з меню, які можуть залучити і задовольнити запити і потреби різних типів клієнтів. Ви можете порадувати кожного відвідувача саме тим, що він хотів би замовити в певний час.

- розумна реклама;

Якщо ви керуєте мережевим рестораном з філіями в різних містах, то вам, можливо, буде потрібно ефективно одночасно просувати ваше меню і рекламу всюди. Ви можете легко це зробити через хмарний сервіс одночасно відправивши нову інформацію на електронні світлодіодні екрани, у всіх філіях.

Нижче ми постаралися узагальнити інформацію, де і як вам можуть допомогти LED екрани в вашому ресторані, кафе або барі:

- світлодіодний екран - фасадна рекламна вивіска вашого закладу;
- LED панелі в вікнах для транслювання вашого меню і страв;
- світлодіодний дисплей - меню над барною стійкою;
- LED екрани на стінах вашого закладу для розваги, реклами вашого меню і послуг.

Не витрачайте даремно час і зусилля в старі методи реклами, радуйте і залучайте своїх клієнтів ефективними, сучасними рішеннями - світлодіодними екранами!