LED екрани. Освіта.

Illustration

Світлодіодні екрани. Тенденції розвитку ринку. Факти по галузях. Освіта
1. 73% освітніх установ вважають цифрові дисплеї вирішальними в комунікаціях майбутнього.
Багато шкіл і університетів раді можливості використання цифрових дисплеїв для надання своїм учням актуальної інформації. Від світових новин та інформації з планами уроків, до соціальних мереж, які дозволяють учням бути в курсі останніх подій.
2. Щодня 65% школярів використовують смартфон, а 47% використовують планшет.
3. 96% студентів говорять, що відеокурси допомагають їм у вивченні навчальної програми.
4. Застосування сучасних цифрових технологій в освіті допомагає учням знизити стрес (45%), підвищити впевненість (46%) і ефективність (57%), а також допомагає учням краще підготуватися до занять (67%).
Поява культури цифрових медіа фактично підштовхує освітні установи використовувати цифрові медіа вивіски.

Для чого?


Щоб підтримувати зв'язок з аудиторією, охопити яку за допомогою традиційних методів стає дедалі важче. Використання світлодіодних екранів у секторі освіти стає все більш популярним і зараз входить у десятку ринків, що найбільш швидко ростуть.

Цифрове покоління звикло постійно взаємодіяти із цифровою інформацією. Таким чином, без електронних світлодіодних дисплеїв ваш навчальний заклад ризикує залишитись позаду, не витримавши конкуренції у сфері комунікацій. Зрештою, ви ризикуєте втратити зв'язок з аудиторією. Щоб бути сучасним, заохочувальним середовищем для сучасних учнів та студентів, в якому цікаво вчитися та працювати, потрібно використовувати сучасні LED панелі. Вони буквально змінять сприйняття вашого навчального закладу. Відсутність інформаційних дисплеїв LED може означати, що школі може бути складно задовольнити інформаційні потреби різної аудиторії.

З точки зору конкуренції, сучасні світлодіодні екрани однозначно виграють у застарілих дощок оголошень старої звичної школи, які нудні та часто відображають застарілу інформацію. По суті, світлодіодні вивіски означають збільшення числа учнів і вищий рейтинг школи, ліцею чи університету. Подібно до того, як поступово звичні класні дошки поступаються місцем інтерактивним, світлодіодні екрани знаменують собою початок нової ери для сектора освіти.

Цифрові led вивіски скорочують витрати. Як?

Шляхом скорочення використання паперу та принтерів. Протягом усього терміну служби світлодіодних екранів ваш навчальний заклад може заощадити тисячі гривень на папері та картриджах для принтерів. Крім того, вам більше не доведеться покладатися на інші методи реклами, щоб охопити вашу цільову аудиторію. Позбавтесь необхідності рекламувати заходи у ЗМІ, а розмістить оголошення на вашому вуличному LED екрані, розміщеному на фасаді та скоротіть витрати на рекламу.

Електронні LED табло розширюють можливості навчання.

Учні та студенти знайомі із сучасною технологічною взаємодією, і впровадження електронних LED вивісок у вашій освітній установі викличе у них ентузіазм. Візуальна стимуляція привертає набагато більше уваги, ніж урок чи лекція обмежена підручником.

Світлодіодні дисплеї прискорюють поширення потрібної інформації.

Особливою перевагою для великих освітніх установ є швидке поширення цільової інформації. Стратегічно розташована мережа світлодіодних екранів дозволяє показувати кілька повідомлень, орієнтуючись на потрібну аудиторію у потрібному місці. Все: від меню їдальні до рекламних випусків університетської газети може бути зображено за допомогою електронних світлодіодних вивісок.

Світлодіодні екрани на фасаді та у холі створюють сучасний імідж вашого навчального закладу.

Уявіть, що батьки входять до приймальні вашого навчального закладу, та їх вітає великий світлодіодний екран, на якому зображуються роботи учнів та демонструються досягнення вашого ліцею або школи. Світлодіодні екрани чудово працюють на імідж, коли враховується перше враження. Вони є вирішальним фактором, якщо ви намагаєтеся переконати батьків відправити учня до вашої школи або переконати абітурієнта вступити до вашого коледжу або університету. Позитивний імідж вашого закладу також мотивує вашу нинішню групу учнів, підвищуючи їхній моральний дух та самооцінку. Який учень не хоче, щоб його особисті здобутки побачили всі?

Світлодіодні екрани можуть приносити додатковий дохід.

Встановлення мережі світлодіодних екранів дає вам можливість здавати їх в оренду вибраним вами постачальникам продуктів та послуг. Наприклад, якщо у вас на території університетського містечка встановлені світлодіодні екрани, знайдуться компанії, які будуть готові заплатити за доступ до цільової аудиторії студентів.

Вам потрібна причина, щоб впровадити цифрові дисплеї та екрани у вашу школу чи коледж? Ви щойно отримали її.