LED екрани. Охорона здоров'я.

Illustration

Світлодіодні екрани. Тенденції розвитку ринку. Факти по галузях.
Охорона здоров'я
1. Згідно з опитуваннями, 75 відсотків тих, хто переглядає інформацію на екрані в лікарні, можуть згадати хоча б одне повідомлення.
Це дуже велика кількість, і його можна використовувати для того, щоб допомогти пацієнтам згадати медичну інформацію і рекомендації для самостійного лікування і підтримки.
2. Цифрові засоби комунікації можуть скоротити час очікування до 35 відсотків.
В медустанові час очікування тільки підсилює стрес і занепокоєння. Використання цифрових технологій, допомагає цього уникнути.
3. Було доказано, що використання відволікання уваги в клінічних умовах знижує сприйняття болю, знижує тривожність і стрес.
4. 83% пацієнтів витрачають значну кількість часу на взаємодію з цифровим контентом лікарні.
5. Цифровий дисплей знижує травматизм на робочому місці на 20%.
Як часто ви бачите світлодіодні екрани в лікарнях або медичних центрах?
Відповідь проста: як правило, дуже рідко. І саме питання нам здається дещо дивним. Навіщо медичному центру або лікарні взагалі потрібні світлодіодні екрани? Ми ж знаємо, що led екрани є відмінним засобом для реклами, яке більше підходить для бізнесу. Але якраз це й означає, що медичні центри та лікарні за допомогою led дисплеїв можуть вийти на новий рівень в наданні професійних медичних послуг.
Для тих, хто не знайомий з функціоналом світлодіодних дисплеїв, придбання їх для медичного закладу може здатися безглуздим або марною тратою грошей. Тому в нашій статті ми розповімо про переваги, які може дати LED екран вашій лікарні або медичному центру.
Які переваги дають світлодіодні екрани установам охорони здоров'я?
Використання LED екранів для транслювання послуг вашої установи та рекламних роликів медичних препаратів. Динамічні відеоролики і яскраві зображення на фасаді та в інтер'єрі допоможуть залучити додаткових пацієнтів і принести додатковий дохід від реклами. Зображення на світлодіодних екранах з високою роздільною здатністю яскравіше і чіткіше в порівнянні зі звичайними телевізорами.
LED екрани - не тільки інтерактивне телебачення для пацієнтів, вони мають безліч інших переваг:
- навігація;
Часто відвідувачі не можуть знайти потрібні кабінети, особливо якщо пацієнт вперше у вашому закладі. Світлодіодні панелі допоможуть орієнтувати та спрямовувати відвідувачів до місця приймання. В результаті персонал зайнятий основною роботою і не відволікається на пояснення протягом всього дня.
- менш напружений час очікування для пацієнтів;
Наявності світлодіодних екранів з захопливим контентом про здоров'я достатньо, щоб відвернути увагу відвідувачів від можливо виснажливого очікування, при цьому пацієнт не буде переживати про те, що він пропустить свою чергу на приймання.
- краще залучення персоналу;
Ми всі знаємо, наскільки неспокійними можуть бути зміни у персоналу лікарні. Більш того, якщо співробітників ніщо не мотивує протягом усього робочого часу, робота може перетворитися на рутину (тим більше якщо ми говоримо про щоденну роботу з сотнями пацієнтів).Екрани світлодіодних дисплеїв можуть підтримувати мотивацію медичних працівників за допомогою приємного контенту, який може підняти їх моральний дух, відволікаючи їх, найчастіше від стресової атмосфери лікарні. Крім того, світлодіодні екрани можуть бути відмінним джерелом інформації для персоналу, відображаючи на екрані інформацію про зміни графіків змін або інформації про заміну лікаря і т. п.
- простий обмін інформацією;
Коли ми говоримо про лікарні, то може бути безліч оголошень, повідомлень та / або попереджень, які слід час від часу поширювати серед персоналу і відвідувачів. Зробити все це ефективно, можливо, буде нелегко без наявності світлодіодних дисплеїв. LED екрани допомагають ділитися усіма важливими та своєчасними повідомленнями як з персоналом, так і з відвідувачами.
- краще просування меню кафе або кафетерію;
Ще одна велика перевага установки світлодіодних дисплеїв в лікарні або медичному центрі - це інформування відвідувачів, а також персоналу про меню кафетерію лікарні. Звучить як розумний і здійсненний метод, чи не так?
Застосування світлодіодних екранів в медичних установах.
Ми не будемо писати про місця, де їх можна встановити, ми думаємо більше важливо розповісти про можливості застосування LED дисплеїв.
Отже, найбільш важливі функції світлодіодних екранів:
- показ важливих інформаційних повідомлень про здоров'я і спосіб життя;
Світлодіодні дисплеї можуть бути чудовим варіантом для транслювання мотиваційних та корисних повідомлень про спосіб життя і здоров'я звичайним відвідувачам.
- інформаційні повідомлення про затримки в прийманні у лікаря;
Щоб уникнути неправильних уявлень у відвідувачів, світлодіодні дисплеї можна використовувати для показу актуальних повідомлень про затримки.
- детальна інформація про послуги;
Ви також можете використовувати світлодіодні екрани, щоб інформувати відвідувачів про всі доступні послуги, які може надавати лікарня або медичний центр.
- інформація про ліки в аптеці;
Можливе ефективне використання світлодіодних дисплеїв для інформування про години роботи аптек і для реклами медичних препаратів.
Висновок.
Використання світлодіодних екранів очевидно в комерційному секторі для бізнесу та просування брендів. Однак сучасні електронні світлодіодні екрани також можуть бути високоефективною частиною лікарень і медичних центрів.
Отже, тим, хто вважає, що LED екрани призначені тільки для сфери розваг і бізнесу, пора поглянути ширше і побачити переваги використання світлодіодних екранів в секторі охорони здоров'я.