Світлодіодні рухомі рядки

Illustration

LED (світлодіодні) рухомі рядки - електронні світлодіодні вивіски (інші назви: біжучі стрічки, рухомі стрічки, табло, дисплеї), що складаються з пластикових прямокутних модулів зі світлодіодами певного кольору (червоного, білого, зеленого, жовтого, синього), розміром 32х16 см, зібраних в єдиному корпусі.
Переваги рухомих рядків перед звичайними світловими вивісками очевидні:- яскравість (однаково добре видно і вдень і вночі, завдяки використанню понад яскравих світлодіодів, з яскравістю більше, ніж 6000 КД / кв. м, що можна порівняти з яскравим сонячним світлом);- інформативність (той варіант, коли інформація, що транслюється, не обмежується рамками вивіски);

- гнучкість і легкість налаштувань (програмне забезпечення рухомого рядка дозволяє самостійно, не володіючи особливими навичками, запрограмувати табло для показу потрібної інформації у заданий час, вибравши будь-який ефект з більш ніж 100 варіантів). Готові рухомі рядки кратні по ширині 32 см, а по висоті 16 см. Світлодіодні рядки, виходячи з габаритів модулів, маркуються за розмірами, наприклад: 96х16, 128х32, 192х48 і т.д., де перша цифра означає ширину, а друга висоту рядка в см.
Рухомі рядки FIREFLY в стандартній комплектації виготовляються з якісного європейського пластикового профілю товщиною 1,5 см, тому габаритні розміри рухомих рядків будуть +3 см до ширини та до висоти. Наприклад, рухомий рядок 160х80 має габарит 163 см на 83 см.

Illustration
Illustration

Якщо місце розміщення світлодіодного рядка не дозволяє надавати перевагу стандартним профілям, фахівці нашої компанії можуть виготовити рядок в SLIM корпусі з алюмінієво-композитної панелі (АКП). Тоді габарити виробу будуть + 6 мм до ширини та висоті, тобто рядок 160х80 матиме габаритний розмір 160,6х80,6 см. Товщина готового виробу в стандартній комплектації 9 см і 6 см в комплектації SLIM.
На відміну від дешевих аналогів, в конструкції наших рухомих рядків використовуються тільки якісні компоненти. Корпус виконаний з товстостінного пластикового профілю для вуличного використання, внутрішній каркас з оцинкованої сталі. Електрична частина розрахована з 20% запасом по потужності та зібрана на мідних проводах з правильним перетином.

З огляду на теплове розширення матеріалів, в наших виробах ми використовуємо тільки магнітне кріплення світлодіодних модулів. Таке конструктивне рішення має додаткову перевагу, без втрати експлуатаційних властивостей - сервісне та гарантійне обслуговування вивіски без демонтажу всього виробу.
Фахівці FIREFLY допоможуть вам підібрати колір і розмір вашого майбутнього рухомого рядка в залежності від тієї інформації, яку ви плануєте розміщувати, місця і відстані, з якого повинна читатися ваша вивіска.
Всі рухомі рядки поставляються вам запрограмованими під ваші потреби. Текстова інформація узгоджується з вами перед відправленням. Ви отримуєте повністю готовий до експлуатації виріб.

Illustration
Illustration

Достатньо встановити та під'єднати до мережі 220 В.
У комплекті з рухомим рядком йде програмне забезпечення і створений в програмі файл з інформацією, розміщеною на вивісці. Надалі вам не становитиме труднощів змінювати налаштування та рекламні повідомлення.Передача інформації з вашого ПК на рухомий рядок здійснюється дистанційно через WI-FI сигнал або LAN-кабель. 
Якщо ваша вивіска буде висіти не високо, а текст буде змінюватися не дуже часто, можна вибрати варіант вивіски з управлінням через USB. Для цього достатньо зберегти файл з новими налаштуваннями на USB-флеш накопичувачі, потім вставити його в USB роз'єм вивіски, протягом 3-5 сек. Рухомий рядок оновиться і буде відображати нову інформацію.

Всі рухомі рядки оснащені вбудованою пам'яттю і для подальшої автономної роботи USB-флеш-пам'ять вже не потрібна.
Якщо вам потрібна вивіска, - яка завжди помітна, - може відображати більше інформації, ніж може поміститися на будь-який інший рекламний носій такого ж розміру, - інформація на якій ніколи не застаріє, - яка може самостійно транслювати інформацію в потрібний час, при цьому не просто світитися, а в динаміці може змінювати ефекти та показувати GIF, то відмінне рішення – це електронні LED (світлодіодні) рухомі рядки від FIREFLY.
Кращим рішенням можуть бути тільки повнокольорові LED-вивіски FIREFLY!

Illustration