LED аптечні хрести та екрани

Illustration

Світлодіодні аптечні хрести та екрани
Світлодіодні екрани FIREFLY підтримують практично всі формати відео і фото зображень. LED екрани FIREFLY зручні та прості у використанні. Для зміни контенту вам не потрібно використовувати спеціальне програмне забезпечення. Будь-який користувач знайомий зі стандартними програмами може легко завантажувати на світлодіодний екран відеоролики, зображення, рекламні акції та знижки.
FIREFLY розробляє і виробляє сучасні світлодіодні екрани, які легко монтуються, якими легко керувати, які мають набагато більші можливості по відображенню інформації в порівнянні з застарілими рішеннями для аптек у вигляді звичайних аптечних хрестів, пропонованих на ринку.
Переваги світлодіодних екранів для аптек:
- реклама і просування продажів конкретних препаратів і лікарських засобів;
- проста настройка показу мультимедійного контенту;
- створення і проведення рекламних кампаній з індивідуальним розкладом;
- віддалений доступ і управління вашим екраном;
- додатки для Windows, Android і iOS для створення і завантаження контенту на екран.
Створення рекламного контенту на світлодіодних екранах для аптек.
Вам не обов'язково самостійно створювати відеоролики для LED вивіски вашої аптеки, оскільки зазвичай фармацевтичні компанії пропонують їх для просування своєї продукції. За бажанням, ви можете самостійно, за допомогою нашого програмного забезпечення, створити контент для екрана за кілька хвилин.
Дистанційне керування світлодіодними вивісками аптек.
У вас буде повний контроль над вашим світлодіодним екраном з планшета, смартфона або ПК. Ви зможете змінювати відео і зображення віддалено, встановлювати різні розклади у своїх щоденних програмах. Якщо у вас мережа з декілька аптек зі світлодіодними екранами, ви можете управляти ними віддалено через наш хмарний сервіс.
Аптечний хрест з динамічно змінною інформацією з більшою ймовірністю виділиться і приверне до себе увагу!