Світлодіодні інформаційні табло

LED метеотабло

Залежно від завдань бізнесу або сфери діяльності, ми часто стикаємося з потребою візуального відображення інформації для орієнтування наших клієнтів або співробітників.
Компанія FIREFLY виробляє світлодіодні інформаційні табло різного функціонального призначення, кольору, роздільної здатності, конфігурації та виконання.
Залежно від поставлених завдань наші фахівці допоможуть підібрати необхідний функціонал інформаційного табло і запропонують оптимальний варіант, відповідний вашим параметрам.

FIREFLY виготовляє світлодіодні інформаційне табло наступних типів:
- табло котирувань цінних паперів, дорогоцінних металів, біржових угод і т. п . Один з варіантів такого виду інформаційних табло - світлодіодні табло обміну валют;- вуличний годинник / годинник для приміщень з можливістю вибору розміру символів, шрифту, варіантів транслування часу і дати;- таймери прямого / зворотного відліку часу, часу до певної події, з можливістю виведення даних до мілісекунд;- табло метеоданих - температура, вологість, яке ефективно в поєднанні з показом дати /часу;- табло цін для АЗС / АГЗС;

Електронний світлодіодний годинник
Дорожні LED екрани

- інформаційне табло для промислових підприємств для відображення кількості випущеної продукції, норм, планів випуску і т.п.;- табло погодних умов для інформування водіїв про погодні умови при виїзді з автопарків;- спортивне табло, з можливістю виводу рахунку, часу, логотипів і найменувань команд;- табло для синхронного транслювання тексту в концертних і театральних залах;- табло - лічильник показу кількості випитих чашок кави / келихів пива, замовлених страв;- текстові інформаційні табло розкладу приймання громадян для установ з можливістю відтворення інформації у вигляді стандартних таблиць;

- табло - дорожній знак з можливістю зміни знака дистанційно або за часом.
Конфігурація світлодіодного інформаційного табло дозволяє розбити загальну площу на кілька окремих полів транслювання інформації.Інформація в кожному окремому полі (наприклад: найменування підприємства, логотип, дата, час, температура, ціна, напрямок і т. п.) може відтворюватися як одночасно, так і незалежно від всіх інших.Всі інформаційні табло FIREFLY працюють від електромережі напругою 220В, мають вбудовану пам'ять, програмовані налаштування часу включення / вимикання і регулювання яскравості.

 Світлодіодний покажчик
Інформаційний LED екран

Управління табло в залежності від комплектації здійснюється дистанційно за допомогою WI-FI сигналу (табло роздає WI-FI сигнал), LAN кабелю, GSM модуля (опційно) або безпосередньо за допомогою USB - флеш накопичувача.Інформаційні табло, обладнані WI-FI модулем, можуть дистанційно управлятися з Android або IOS мобільних пристроїв.Для виконання конкретних функцій в залежності від поставленого технічного завдання, світлодіодні інформаційні табло комплектуються кнопками, ІЧ-пультами, датчиками температури та т.п.Якщо вам необхідно інформаційне табло з певним функціоналом, зверніться до нас і ми запропонуємо вам оптимальне рішення.