Просто про LED екрани

Просто про LED екрани

Что такое светодиодный экран?

LED екран - це фактично великий телевізор або монітор, який виготовлений зі світлодіодних модулів. Світлодіодний модуль - це пластиковий прямокутник або квадрат, на якому багато світлодіодів LED (light emitting diodes), розташованих на однаковій відстані один від одного. Кожен світлодіод містить три кольори: червоний, зелений і синій (RGB: Red, Green, Blue), які по черзі світяться з різною інтенсивністю передаючи кольори та їх відтінки. Перебуваючи на відстані від екрана, ви не помічаєте окремі крапки, що світяться, а бачите зображення, створене світлодіодами, які послідовно змінюють колір.

Що таке крок пікселів (Pixel Pitch)?

Крок пікселів - це відстань між центрами світлодіодів. Чим менше відстань, тим ближче розташовані світлодіоди один до одного і тим більше буде роздільна здатність екрана, тобто і картинка буде більш детальної. Таким чином, чим менше крок пікселя, тим більша роздільна здатність світлодіодного екрана.

У чому різниця між LED телевізором і LED екраном?

LED телевізор або екран комп'ютера - це монітори зі світлодіодним підсвічуванням, де світлодіоди розташовані за рідкокристалічним дисплеєм. У LED екранах світлодіоди самі є джерелом світла.

Чому використовують LED, а не LCD екрани?

У LCD і LED екранах використовуються абсолютно різні технологія. LCD - це рідкокристалічні екрани, розроблені для використання всередині, як правило, невеликих приміщень. LED екрани призначені для більш масштабних проєктів, світлодіодні екрани також можна використовувати на вулиці при яскравому сонячному світлі.

Як визначити, який саме світлодіодний екран вам потрібен?

Є кілька чинників, які визначають, який тип і розмір екрану підійде вам:

- як далеко від екрана буде знаходитися ваша аудиторія;

- яке охоплення аудиторії;

- де знаходиться ваша аудиторія - в приміщенні або на вулиці.

Найпростіший варіант - зателефонувати нам, і ми допоможемо вам зробити вибір.

Яких розмірів бувають світлодіодні екрани?

Світлодіодні екрани збираються з модулів. Залежно від роздільної здатності, модулі відрізняються розмірами. Наприклад, модулі з кроком пікселів 5 і 10 мм мають габарити 320х160 мм, з кроком пікселів 4 мм - 256х128 мм, 3 мм - 192х192 мм. Відповідно ваш екран буде кратний цим цифрам.

Що я можу показувати на моєму LED екрані?

Ви можете показати все, що ви хочете. У стандартній комплектації можна завантажити фото, відео, текст через програму на екрані з вбудованою пам'яттю або під'єднати ноутбук, або комп'ютер і показувати презентації, відео та ТБ в режимі онлайн комплектації екрану з відеопроцесором.